Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5374.840.2

Poggio a Vico leží na krásném kopci, který převyšuje údolí Sieve, 28 km severovýchodně od Florencie a 3 km od vesnice Rufina. Čtyři byty se nachází v kamenném domě vedle vily, kde je pátý byt i byt majitele, se společnou zahradou a pergolou. Všechny byty mají zařízený venkovní prostor v zahradě, jsou zařízeny typickým toskánským stylem. Byla modernizována pouze koupelna a kuchyně. Dům "Poggio a Vico". 3 km od centra Rufina, 24 km od centra Fiesole, 28 km od centra Firenze, klidná, slunná poloha na kopci. Společné: zahrada, bazén (6 x 12 m, hloubka 140 - 250 cm, 04.05.-21.09.). V domě: ústřední topení, pračka (extra). Příjezd vede až k objektu (1 km přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2.5 km, autobusová zastávka 2 km, nádraží "Rufina" 2 km. Tenis 1.5 km, jízdárna 500 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo Rufina Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5374.840.2 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Rufina

Objekt IT5374.840.2 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Rufina nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska Rufina: Il Circolo, Zanobini.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018