Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5374.200.1

Poggio a Vico 3 km od Rufina: Kamenné stavení, obklopené velkým dobře udržovaným parkem. Fotbalové hřiště. Selský dům 2-podlažní, renovovaný, obklopen stromy a loukami. V obci, 28 km od centra Firenze, slunná poloha, v zeleni. Společné: park 3 ha, zahrada 1 ha (oplocená), bazén (6 x 12 m, 01.06.-15.09.). Terasa, zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu (1 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, nádraží "Rufina" 3 km. Golfové hřiště 25 km, tenis 3 km, jízdárna 15 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo Rufina Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5374.200.1 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Rufina

Objekt IT5374.200.1 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Rufina nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska Rufina: Il Circolo, Zanobini.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018