Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Vill. La Rosa dei Venti

Nový a pěkný prázdninový resort, který je vhodný pro rodiny s dětmi.

v městské části Vada. Centrum cca 600 m. Pláž cca 700 m. Město Rosignano Marittimo cca 5 km. Cecina Mare cca 4 km.

76 apartmánů, recepce (trezor k pronajmutí), bar se sat. TV, pračka na mince. Velká zahrada. Bazén (cca 18.5.-28.9.) s vířivkou a samostatným dětským bazénem (povinnost nosit koupací čepice). Lehátka a slunečníky. Hřiště.

bez stravy.

apartmány v přízemí nebo na 2 podlažích. Kuchyňský kout, jídelní kout, sprcha, WC, fén, sat. TV, zařízená terasa (mimo F2F). Jednopokojové ap. (F2F): pro 2 osoby (cca 15 m2): v 1. patře. Obývací ložnice s dvoulůžkem. Dvoupokojové ap. (F4G): pro 1-4 osoby (cca 28 m2): obývací ložnice se 2 místy na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj. Dvou a půl pokojové ap. (F6H): pro 1-6 osob (cca 35 m2). Obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 dvoulůžko na otevřené galerii. 2 koupelny (sprcha, WC). Třípokojové ap. (F6J): pro 1-6 osob (cca 38 m2): obývací ložnice se pohovkou na spaní, 2 dvoulůžkové pokoje (z toho 1 na galerii se dveřmi. 2 koupelny (sprcha, WC).

stolní tenis, malá posilovna, tenis, mini fotbalové hřiště.

animační program v italštině (cca 15.6.-7.9.).

dětská postýlka: do 2 let, cca 4 €/noc. Platba na místě. Rezervace v CK.

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: pouze v F6J, cca 9 €/den (na vyžádání). Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn a závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu, úklid provádí host), veškeré prádlo (výměna 1x týdně).Vzít s sebou: utěrky. Na místě se platí: kauce 200 € (v hotovosti). Klimatizace/topení (cca 6 až 11 €/den, na vyžádání). Příjezd/minimální délka pobytu: sobota/7 nocí.

Sleva za včasnou rezervaci: 10% při rezervaci do 31.3. (nelze kombinovat s výhodným termínem).Výhodný termín: 7=6 při pobytu 24.8.-31.8. a 14.9.-28.9.
Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo Rosignano Marittimo Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Vill. La Rosa dei Venti jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018