Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Res. La Caravella

Ubytování Res. La Caravella Ubytování Res. La Caravella Ubytování Res. La Caravella Ubytování Res. La Caravella Ubytování Res. La Caravella Ubytování Res. La Caravella
Apartmány v krásné zahradě s bazénem.

klidná. Menší centrum s restauracemi, bary a nákupními možnosti cca 1 km, centrum města Follonica cca 3 km.

pláž je vzdálena cca 900 m. V termínu 1.6.-16.9. je možné využít kyvadlovou dopravu zdarma.

residence s 81 apartmány v několika jednopatrovým domcích obklopených zahradou. Bazén, bar u bazénu, restaurace, pizzerie s terasou na sezení, bar. Pračka a sušička na mince.

apartmány (F1F/F2F/F3F/F4F): dvoupokojové apartmány pro až 4 osoby, cca 40 m2. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou (vařič, chladnička, myčka na nádobí), posezením, sprchou, WC, sat. TV, klimatizací, balkonem nebo terasou. Obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby a 1 dvoulůžkový pokoj. Apartmány (F1G/F2G/F3G/F4G/F5G/F6G): třípokojové apartmány pro až 6 osob, cca 50 m2. Stejné vybavení jako F1F. Obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby, 2 samostatné pohovky na spaní, 1 pokoj se 2 lůžky.

bez stavy nebo polopenze. Kontinentální snídaně a večeře formou menu o 3 chodech.

WiFi (1 týden zdarma).

tenis, vodní aerobic (červenec, srpen). Za poplatek: půjčovna kol.

dětská postýlka do 2 let cca 5 €/noc. Rezervace v CK. Platba na místě.

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 5 €/noc, rezervace předem nutná; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, závěrečný úklid (kuchyňku uklízí hosté, při nedostatcích je zadrženo cca 30 € z kauce); vzít s sebou: veškeré prádlo; na místě se platí: kauce 100 €, lázeňská taxa cca 1,50 €/osoba/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 11.6.-2.9. sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 16/10 h.; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Sleva za včasnou rezervaci: 15% při rezervaci do 31.3.2016, 10% sleva při rezervaci do 31.5.2016 a pobytu 1.4.-31.10. (nelze kombinovat s výhodným termínem).Výhodný termín: 4=3/8=6/12=9 při pobytu 24.3.-14.5. a 10.9.-31.10., 7=5/14=10 při pobytu 24.3.-18.6. a 3.9.-31.10. Další výhodné termíny dle rezervačního systému.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo Riotorto Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu je tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Res. La Caravella jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Riotorto

Res. La Caravella není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Riotorto nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska Riotorto: Ferienanlage Borgo degli Olivi.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018