Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Lago di Garda

Jezero Lago di Garda, nebo též Gardské jezero, je vůbec největším ze všech italských jezer a nalézá se v severovýchodní části Itálie, jen asi 20 km od Verony. Druhým v pořadí je jezero Lago Maggiore a třetí příčku pak zaujímá Lago di Como.

O tom, že v případě Gardského jezera jde skutečně o jedinečný přírodní úkaz, svědčí i jeho parametry. Na délku měří Lago di Garda přes 50 kilometrů a šířka atakuje hranici dvaceti kilometrů. Pobřeží Gardy se táhne v délce téměř 160 kilometrů a nabízí tak příznivcům ať už vodních, nebo horských aktivit, kteří využijí některého z ubytování v jeho blízkosti, celou řadu možností, jak si bezezbytku užít svůj oblíbený sport.

Jedinečnost jezera Lago di Garda jen potvrzuje příjemné a příznivé klima, které, ač v okolí Gardského jezera na severu Itálie, působí typicky středomořsky. V průběhu letní sezony tu vane stálý a teplý vítr jezero je tak ideálním místem pro nejrůznější plachtařské sporty, počínaje windsurfingem a plachtěním po zdejší rozlehlé hladině až po paragliding a létání na rogalu.

Ubytování v blízkosti jezera Lago di Garda je hojně vyhledáváno jak již zmíněnými příznivci windsurfingu a dalšího vnitrozemského plachtění, tak také příznivci cyklistiky. Ti se tu mohou vydávat jak na cyklistické výlety okolo jezera samotného, které nejsou co do převýšení nikterak náročné, tak také pro aktivní horské cyklistiky, kteří se mohou vydávat hlavně v severní části jezera od svých ubytování do nedalekého pohoří a absolvovat náročné cyklistické trasy.

Podél břehů jezera a kolem jednotlivých ubytování vede též stezka pro in-line bruslaře, kteří si dávají, a to hlavně během léta, v oblasti jezera Lago di Garda dostaveníčko.

Gardské jezero je také vyhlášeno mezi příznivci pěší turistiky, neboť okolí na ně čeká spousta značených turistických tras. Jejich obtížnost začíná na úplně lehkých a jednoduchých tratích, vhodných pro celé rodiny s dětmi, které též hojně využívají možnost ubytování v blízkosti Gardského jezera, až po trasy určené zdatným turistům, kteří se vydávají spíše do blízkých hor.

Na ubytování ke Gardě s oblibou přijíždějí i horolezci a vysokohorští turisté, kteří rádi absolvují své cesty po takzvaných via ferrata, neboli zajištěných cestách. Těch se v okolí Gardského jezera nachází úctyhodných několik stovek.

K pobytu u jezera Garda samozřejmě náleží i koupání a turisté, kteří zvolí během letní sezony ubytování u tohoto největšího z italských jezer, mají možnost se koupat hned na několika plážích. K nalezení tu jsou jak malé, a dalo by se říci i soukromé, plážičky, tak také velké a dobře vybavené pláže. Na nich je ale třeba počítat s dalšími turisty, kteří se chtějí především během hlavní turistické sezóny v průzračně čistých vodách jezera Lago di Garda vykoupat.

Ubytování na Lago di Garda nabízíme v následujících chatách, apartmánech a dalších objektech. Ty jsou v následujícím seznamu seřazeny dle názvu a u každého z nich je uvedena cena za nejlevnější pobyt, který máme momentálně v nabídce.
Active Hotel Paradiso E Golf ****
****
Active Hotel Paradiso E Golf
již od 11.100,- Kč / os.
Adalgisa **
**
Adalgisa
již od 1.611,- Kč / os.
Agriturismo dei Grippi **
**
Agriturismo dei Grippi
již od 2.649,- Kč / os.
AirportHotel Verona ****
****
AirportHotel Verona
již od 2.546,- Kč / os.
Alessandra ***
***
Alessandra
již od 2.373,- Kč / os.
Altomincio Family Park *
*
Altomincio Family Park
již od 1.038,- Kč / os.
ANTICO BORGO ****
****
ANTICO BORGO
již od 4.192,- Kč / os.
Aparthotel Health House ****
****
Aparthotel Health House
již od 2.387,- Kč / os.
Apartmány Il Cedro ***
***
Apartmány Il Cedro
již od 1.991,- Kč / os.
Apartmány La Limonaia ***
***
Apartmány La Limonaia
již od 1.126,- Kč / os.
Apartmány La Rotonda ***
***
Apartmány La Rotonda
již od 891,- Kč / os.
Apartmány Le Corti del Lago ****
****
Apartmány Le Corti del Lago
již od 1.072,- Kč / os.
Apartmány Monica ***
***
Apartmány Monica
již od 1.729,- Kč / os.
Apartmány Primera ***
***
Apartmány Primera
již od 751,- Kč / os.
Apartmany Uliveto ***
***
Apartmany Uliveto
již od 1.729,- Kč / os.
Appartements Poiano ***
***
Appartements Poiano
již od 1.489,- Kč / os.
Atelier Design Hotel S ***
***
Atelier Design Hotel S
již od 8.700,- Kč / os.
Bellavista Deluxe Apartments ***
***
Bellavista Deluxe Apartments
již od 4.475,- Kč / os.
Blu ***
***
Blu
již od 2.531,- Kč / os.
Blu Lake Sirmione Hotel ****
****
Blu Lake Sirmione Hotel
již od 4.231,- Kč / os.
Borgo ***
***
Borgo
již od 2.675,- Kč / os.
Breeze Of Lake **
**
Breeze Of Lake
již od 2.098,- Kč / os.
Brenzone ***
***
Brenzone
již od 2.848,- Kč / os.
Bungalovy Oasi **
**
Bungalovy Oasi
již od 943,- Kč / os.

Italská jezera - kam jinam na ubytování?

Lago di Garda není jediným místem, kde je možné se na Italských jezerech ubytovat. Aktuálně se s námi můžete vydat na ubytování do Itálie i do následujících míst: Lago di Barcis, Lago di Como, Lago di Endine, Lago di Idro, Lago di Iseo, Lago di Ledro, Lago di Lugano, Lago di Orta, Lago Maggiore.

Ubytování na Lago di Garda


Kontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektu


e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018