Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Tina

Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina Ubytování Tina
Tribunj 3 km od Vodice: Rodinný dům "Tina", 2-podlažní. Klidná, slunná poloha, 450 m od moře, 550 m plaz. Společné: pozemek 2'000 m2 (oplocený), bazén hranatý (8 x 4 m, hloubka 130 - 160 cm, 12.05.-13.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, whirlpool, tenis, basketbalový koš, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 350 m, restaurace 400 m, oblázková pláž 950 m, skalnatá pláž, betonová pláž 550 m. Marina 550 m. Atrakce v blízkosti: NP Krka 25 km. Pozor prosím: objekt ref.: HR4405.128, 130 se nachází na stejném pozemku. Bazén s hydromasáží. Whirlpool (extra).
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Tribunj

Poloha objektu

Koupání 450 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu je tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.200,- Kč

V objektu Tina jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

129.1

Kapacita: 4 - 6 osob
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. Vstup s klimatizace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: (točité schody) 1x zkosený pokoj, výška stropu 35 - 230 cm s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. Terasa 9 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Tribunji

Tina není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Tribunj nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Tribunj: Agata, Apartmány Nola, Apartmány Tihomira, Aquanur, Cvita, Darena, Geneko, Ivan, Ivka, Johanna, Karlo, Lorina, Megi, Mela, Objekt HR4405.126, Stipanicev, Tramontana, Vesna.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018