Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Stipanicev

Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev Ubytování Stipanicev
Tribunj 3 km od Vodice: Vícegenerační dům "Stipanicev". Slunná poloha, 400 m od moře, 400 m plaz, jižní orientace. Společné: pozemek 350 m2 (oplocený) s květinami a stromy. Gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 350 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 400 m.
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Tribunj

Poloha objektu

Koupání 400 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.190,- Kč

V objektu Stipanicev jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

108.2

Kapacita: 2 - 4 osoby
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/bidet/WC. Terasa 15 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

108.3

Kapacita: 2 - 4 osoby
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Terasa 8 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

108.1

Kapacita: 6 - 8 osob
4-pokojový byt 120 m2, v přízemí, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna 40 m2 s 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Tribunji

Stipanicev není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Tribunj nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Tribunj: Agata, Apartmány Nola, Apartmány Tihomira, Aquanur, Cvita, Darena, Geneko, Ivan, Ivka, Johanna, Karlo, Lorina, Megi, Mela, Objekt HR4405.126, Tina, Tramontana, Vesna.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018