Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt HR4405.116

Tribunj 2 km od Vodice: Vícegenerační dům. 550 m od centra Tribunj, 600 m od moře, 800 m plaz. Společné: gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 100 m, restaurace 550 m, oblázková pláž 800 m. Marina 600 m.
Kvalita ** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Tribunj

Poloha objektu

Koupání 600 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt HR4405.116 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Tribunji

Objekt HR4405.116 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Tribunj nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Tribunj: Agata, Apartmány Nola, Apartmány Tihomira, Aquanur, Cvita, Darena, Geneko, Ivan, Ivka, Johanna, Karlo, Lorina, Megi, Mela, Objekt HR4405.126, Stipanicev, Tina, Tramontana, Vesna.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018