Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Geneko

Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko Ubytování Geneko
Tribunj 3 km od Vodice: Pěkný, komfortní vícegenerační dům "Geneko". Osada Sovlje 1.5 km od centra Tribunj, klidná, slunná poloha, 250 m od moře, 300 m plaz. Společné: udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem, bazén (7 x 3 m, 24 m2, hloubka 150 cm, 27.05.-23.09.). Venkovní sprcha, altán, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN] (vše zahrnuto v ceně), pračka (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 1.3 km, restaurace 350 m, skalnatá pláž, pláž ke koupání 300 m. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid. Skupiny mladých lidí platí dvojnásobnou vratnou kauci při příjezdu. Společné: lehátka a slunečníky. Parkoviště pro přívěs k dispozici.
Kvalita **** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Tribunj

Poloha objektu

Koupání 250 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.570,- Kč

V objektu Geneko jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

113.6

Kapacita: 2 osoby
1-pokojový byt 24 m2 v 1. patře, jižní orientace. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Balkon 5 m2, jižní orientace, balkon 4 m2, východní orientace. Balkónový nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

113.2

Kapacita: 2 - 4 osoby
2-pokojový byt 39 m2, v přízemí, západní orientace, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Termíny a ceny

113.3

Kapacita: 2 - 4 osoby
2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, západní orientace. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Balkon 4 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

113.4

Kapacita: 2 - 4 osoby
2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, severovýchodní orientace. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Balkon 4 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

113.5

Kapacita: 5 - 7 osob
4-pokojový byt 89 m2 v 2. patře, jižní orientace. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), kuchyňským koutem a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj, výška stropu 155 - 300 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). Obývací pokoj/jídelna, výška stropu 145 - 300 cm s 1x pohovka (140 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, výška stropu 145 - 300 cm s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x sprcha/bidet/WC. Balkon 4 m2, terasa 30 m2, krytá. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Jednotka se skládá ze 2 samostatných apartmánů, pronajímaných jako jeden celek v 2.patře. Každý apartmán s obývacím pokojem/jídelnou, otevřenou kuchyní (myčka, sklokeramická deska se 4 plotýnky, mikrovlnná trouba, mrazák, elektrický kávovar) a ložnicí. Ideální pro 2 rodiny, které jezdí na dovolenou společně. Kávovar Tchibo Espresso.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Tribunji

Geneko není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Tribunj nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Tribunj: Agata, Apartmány Nola, Apartmány Tihomira, Aquanur, Cvita, Darena, Ivan, Ivka, Johanna, Karlo, Lorina, Megi, Mela, Objekt HR4405.126, Stipanicev, Tina, Tramontana, Vesna.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018