Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Robinzonáda Kapov

Poloha
V nejužší části Murterského kanálu leží letovisko Tisno, vede do něj odbočka z Jadranské magistrály a moderní zvedací most spojuje pevninskou a ostrovní část obce, což zaručuje dobrou dostupnost autem. Robinzonáda Kapov se nachází na na pěkném místě, pouhých 50 m od moře a asi 250 m od centra letoviska.

Pláž
Kamenitá: nedaleko robinzonády.

Vybavení
Parkování, standardně vybavený apartmán, TV, gril.

Ubytování
Ubytování je zajištěno ve 2 až 4-lůžkovém apartmánu typu BILO. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita
4-lůžkový apartmán: 1 Celkem osob: 4

Stravování
Vlastní strava.

Sport
Pro sporty jsou zde velice dobré podmínky. Oblíbený je jachting, podmořský rybolov a potápění (v místě je potápěčská škola).

Vzdálenost od moře
asi 50
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Tisno Koupání 50 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Robinzonáda Kapov jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Tisnu

Robinzonáda Kapov není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Tisno nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Tisno: Apartmány Areta, Apartmány Gomilica, Apartmány 1350-453, Hotel Borovnik.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018