Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt HR4368.200

Rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 1.5 km od centra Tisno, 100 m od moře, 100 m plaz, v zeleni. Společné: plážový volejbal, gril. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, fitness, stolní tenis. Polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo. Obchod 250 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 100 m. Minigolf 100 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Tisno

Poloha objektu

Koupání 100 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt HR4368.200 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Tisnu

Objekt HR4368.200 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Tisno nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Tisno: Apartmány Areta, Apartmány 1350-453, Hotel Borovnik.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018