Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Baška Voda

Město Baška Voda je krásný turistický cíl ve střední Dalmácii. Nachází se na Makarské riviéře, přibližně 10km od letoviska Makarska. Jakmile začne léto, proudí do města plno návštěvníků. Tam, obklopeni nádhernou přírodou, zajímavými historickými městy a památkami, tráví nejkrásnější čas v roce ‒ dovolenou. Střední Chorvatsko je atraktivní turistická oblast, která nabízí velké množství aktivit a příležitostí k rekreaci. Baška Voda se vyznačuje velmi pestrou nabídkou zábavy a volnočasových aktivit.

Cestovatele okouzlily především nádherné oblázkové a písečné pláže Makarské riviéry. U Jaderského moře se můžete hodiny opalovat, nebo se věnovat vodním sportům. Některé pláže jsou lemovány borovicemi, a tak na nich najdete v každém čase stín. Baška Voda vybízí také k procházkám podél pobřeží nebo po centru. Město leží na úpatí horského masivu Biokovo, který je součástí Dinárských hor. Jelikož město chrání hory, panují v něm v létě i v zimě příjemné teploty.

Pokud se zajímáte o archeologii a historii, měli byste navštívit četná archeologická naleziště na Makarské riviéře. Nedaleko Bašky byly nalezeny ozdoby, mince a jiné cennosti z dob starého Říma. Nejznámější pamětihodností ve městě jsou náhrobky, na nichž jsou uvedena jména třinácti nejstarších obyvatel Bašky.

Baška Voda v zimě připomíná spíše malou, ospalou vesnici. V létě je naopak v přístavním městečku velmi živo. O večerní zábavu na riviéře se postará řada restaurací, barů, diskoték a dalších tanečních klubů. Měli byste ochutnat také některé speciality ‒ sýry a uzenou šunku ‒ a dopřát si sklenku chorvatského vína.

Kromě letních slavností jsou velmi zajímavé i církevní svátky. Tradiční procesí prochází městem (celkem 15km) na velký pátek. Velká slavnost se koná také na den sv. Mikuláše. Světově proslulý je svátek sv. Vavřince, kdy se ve městě sejdou nejlepší vokální skupiny z celé Makarské riviéry.

Vydejte se co nejdříve na krásnou riviéru ve středním Chorvatsku a objevte atraktivní cíle v okolí: přírodní park Biokovo, hlavní město riviéry Makarsku a dva blízké ostrovy ‒ Hvar a Brač. Přejeme Vám příjemnou dovolenou.

Ubytování v Baška Vodě nabízíme v následujících chatách, apartmánech a dalších objektech. Ty jsou v následujícím seznamu seřazeny dle názvu a u každého z nich je uvedena cena za nejlevnější pobyt, který máme momentálně v nabídce.
Objekt HR6050.200 ***
***
Objekt HR6050.200
již od 1.214,- Kč / os. a týden

Ubytování v Baška Vodě


Kontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektu


e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2016