Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování ostrov Brač

Ostrov Brač je třetím největším a také nejvíce obydleným ostrovem celého Chorvatska. Ostrov Brač odděluje od chorvatské pevniny asi 5 kilometrů široký průliv a mezi ním a sousedním ostrovem Hvar se nachází asi tříkilometrový Hvarský průliv. Tento jadranský ostrov je hojně vyhledávanou letní destinací především díky bohaté nabídce koupacích, zábavních a dalších aktivit a v neposlední řadě též širokým spektrem možností ubytování.

Také ostrovní krajina nabízí velmi rozmanitý obrázek a ubytování se tu bude líbit těm z turistů, kteří rádi kombinují pobyty na pláži s výlety do vnitrozemí. Na ostrově Brač je totiž velmi mnohotvárné a zajímavé prostředí - od okouzlujících pláží podél pobřeží, kde je také soustředěna většina nabízených ubytování, až po vysoké horské vrcholky ve vnitrozemí Brače.

Členité pobřeží ostrova Brač nabízí ke koupání v průzračně čistém Jaderském moři desítky zátok s překrásnými plážemi. Některé jsou blízko center ubytování a turistiky a tak je na nich, především v hlavní turistické sezóně, poměrně rušno. Jiné jsou naopak skryty před většinou turistů, kteří cestují na Brač odpočinout si od každodenního stresu, a i uprostřed léta nabízejí svým návštěvníkům dostatek soukromí.

Jednou z nejkrásnějších pláží celého Jadranu je pláž Zlatni rat, nejjižnější cíp ostrova Brač, který ostře vystupuje do vod Jaderského moře. Na tomto asi 300 metrů dlouhém písečném výběžku si návštěvníci mohou užít krásné hodiny plné slunce, osvěžit se v moři a též si vyzkoušet nejrůznější vodní sporty. Zvláštností této pláže je skutečnost, že mění tvar podle povětrnostní situace, směru a síly větru. Mořské proudy přitom formují pobřeží do různých tvarů a pláže Zlatni rat jsou tak stále nové a jiné. Zlatni rat se nachází na úpatí hory Vidova Gora, která je se svými 778 metry nejvyšším bodem ostrova Brač. Z této hory se návštěvníkům nabízí jedinečný pohled na panorama ostrova, Jadran a chorvatskou pevninu.

Přímo u pláže se nenabízí možnost ubytování, ovšem ve vzdálenosti do jednoho kilometru je k dispozici hned několik hotelů a apartmánů. Širokou nabídku ubytovacích kapacit ve vzdálenosti asi 2 kilometrů od pláže pak skýtá letovisko Bol. Tady si mohou turisté vybírat, zda svou letní dovolenou u moře v Chorvatsku prožijí ve vybaveném hotelu, či na cenově výhodném ubytování v podobě studia, apartmánu nebo populárního ubytování v soukromí.

Ostrov Brač se vedle pláže Zlatni rat může pochlubit i dalšími přírodními krásami. Asi jedna třetina ostrova je pokrytá listnatými a jehličnatými stromy a Brač tak má každému z jeho návštěvníků co nabídnout: dlouhé zasněné procházky podél pobřeží, aktivní výlety do okolní přírody nebo vycházky do živých přístavních městeček. I amatérští sportovci si tady přijdou na své. Je zde k dispozici nespočet cyklistických a turistických stezek a pro zdatnější sportovce je tu k dispozici celá řada tras pro horská kola. Svůj prostor tady najdou i vyznavači potápění či jachtingu.

Hlavním městem ostrova je Supetar, které patří spolu s turisticky vyhledávanými městečky Bol a Postira k nejzajímavějším obcím ostrova a také nejvyhledávanějším centrům ubytování na ostrově. Brač si turisté, kteří mají zájem poznat z ostrova i něco více než jen bezprostřední okolí svého ubytování, mohou pohodlně prohlédnout ze sedadel vyhlídkového autobusu. Také je možné si udělat výlet na chorvatské pobřeží do města Split, kam denně vyjíždí převozy. Ostrov Brač je snadno dostupný díky blízkosti mezinárodního letiště v Gornji - Humac.

Ubytování na ostrově Brač nabízíme v následujících chatách, apartmánech a dalších objektech. Ty jsou v následujícím seznamu seřazeny dle názvu a u každého z nich je uvedena cena za nejlevnější pobyt, který máme momentálně v nabídce.
Albatros ***
***
Albatros
již od 1.645,- Kč / os. a týden
Albertina **
**
Albertina
již od 1.059,- Kč / os. a týden
Ani ***
***
Ani
již od 1.633,- Kč / os. a týden
Apartmán Aida **
**
Apartmán Aida
již od 1.713,- Kč / os. a týden
Apartmán Alexandra **
**
Apartmán Alexandra
již od 2.810,- Kč / os. a týden
Apartmán Astra **
**
Apartmán Astra
již od 2.691,- Kč / os. a týden
Apartmán Batida **
**
Apartmán Batida
již od 2.830,- Kč / os. a týden
Apartmán Borovnica **
**
Apartmán Borovnica
již od 4.278,- Kč / os. a týden
Apartmán Bozica **
**
Apartmán Bozica
již od 6.836,- Kč / os. a týden
Apartmán Brancin **
**
Apartmán Brancin
již od 2.886,- Kč / os. a týden
Apartmán Damir **
**
Apartmán Damir
již od 2.122,- Kč / os. a týden
Apartmán Damira **
**
Apartmán Damira
již od 2.671,- Kč / os. a týden
Apartmán Dita **
**
Apartmán Dita
již od 2.886,- Kč / os. a týden
Apartmán Djurdica **
**
Apartmán Djurdica
již od 2.567,- Kč / os. a týden
Apartmán Elvira **
**
Apartmán Elvira
již od 2.431,- Kč / os. a týden
Apartmán Fiorela ***
***
Apartmán Fiorela
již od 1.956,- Kč / os. a týden
Apartmán Ibrica **
**
Apartmán Ibrica
již od 2.665,- Kč / os. a týden
Apartmán Janika ***
***
Apartmán Janika
již od 2.479,- Kč / os. a týden
Apartmán Javor ***
***
Apartmán Javor
již od 2.387,- Kč / os. a týden
Apartmán Korina **
**
Apartmán Korina
již od 4.120,- Kč / os. a týden
Apartmán Leticija **
**
Apartmán Leticija
již od 2.452,- Kč / os. a týden
Apartmán Manda **
**
Apartmán Manda
již od 2.224,- Kč / os. a týden
Apartmán Mandarina **
**
Apartmán Mandarina
již od 4.074,- Kč / os. a týden
Apartmán Marika **
**
Apartmán Marika
již od 3.205,- Kč / os. a týden

Chorvatské ostrovy - kam jinam na ubytování?

Ostrov Brač není jediným místem, kde je možné se na Chorvatských ostrovech ubytovat. Aktuálně se s námi můžete vydat na ubytování do Chorvatska i do následujících míst: ostrov Cres, ostrov Čiovo, ostrov Drvenik Veli, ostrov Dugi Otok, ostrov Host, ostrov Hvar, ostrov Ist, ostrov Iž, ostrov Komornik, ostrov Korčula, ostrov Krk, ostrov Lastovo, ostrov Lavadara, ostrov Lošinj, ostrov Molat, ostrov Murter, ostrov Pag, ostrov Pašman, ostrov Rab, ostrov Silba, ostrov Šćedro, ostrov Šolta, ostrov Ugljan, ostrov Vir, ostrov Vis, ostrov Žut.

Ubytování na ostrově Brač


Kontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektu


e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2017