Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt BE1000.6

Moderní, komfortní bytový dům "Agora", renovovaný v roce 2009.Možnosti parkování: veřejné kryté parkoviště na ulici.Více informací od poskytovatele: Let op: auto wordt niet aangeraden, geen lift. Voor een late check-in dient u ter plaatse extra te betalen. De receptie is op zaterdag en zondag gesloten.Poloha: v centru obce Brussel, centrální, živá poloha.Infrastruktura a vzdálenosti: potraviny 300 m, Metro 200 m.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita * Země Belgie Oblast Brusel Místo Brussel

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt BE1000.6 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Brusselu

Objekt BE1000.6 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Brussel nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Bruselu i v následujících objektech střediska Brussel: Evêque, Laeken Residence, Royal.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018