Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt BE1000.250

Brussel: Historický vícegenerační dům 7-podlažní. Centrální poloha, v srdci města, na ulici. Veřejné parkoviště. Obchod 150 m, supermarket 100 m, restaurace 50 m, pekárna 100 m, tramvaj "Beurs" 250 m, autobusová zastávka "Parking 58" 50 m, nádraží "Brussel Centraal" 900 m, park "Warandepark" 1.2 km. Atrakce v blízkosti: Sint-Katelijnekerk 50 m, Chocolade Museum 500 m, Grote Markt 500 m, Manneken Pis 600 m, Atomium 5 km, Mini Europa 5 km. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem.
Kvalita ** Země Belgie Oblast Brusel Místo Brussel

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt BE1000.250 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Brusselu

Objekt BE1000.250 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Brussel nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Bruselu i v následujících objektech střediska Brussel: Evêque, Laeken Residence, Royal.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018