Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt BE1000.150

Moderní, komfortní dům 3-podlažní, rok výstavby 1895. 3 byty v rezidenci. V obci 2 km od centra Bruxelles, v obytné čtvrti. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod, supermarket 200 m, restaurace 5 m, pekárna 300 m, tramvaj 200 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 1.5 km. Dětské hřiště 400 m. Atrakce v blízkosti: Grand-Place de Bruxelles 2 km. Pozor prosím: bez výtahu. Dálnice 2 km od domu. Noční klub/disco 1 km od domu. Letiště 13 km od domu.
Kvalita **** Země Belgie Oblast Brusel Místo Brussel

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt BE1000.150 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Brusselu

Objekt BE1000.150 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Brussel nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Bruselu i v následujících objektech střediska Brussel: Evêque, Laeken Residence, Royal.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018