Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt BE1000.1360.1

Brussel: Historický vícegenerační dům "Theatre", 4-podlažní. V centru obce Brussel, centrální poloha. Veřejné kryté parkoviště 400 m, veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod 300 m, supermarket 450 m, obchodní centrum 800 m, restaurace 200 m, kavárna 500 m, autobusová zastávka "de Brouckere" 400 m, nádraží "Centraal Station" 1 km. Atrakce v blízkosti: Grand Place 1 km, Atomium 5 km, Palais Royal 1500 m, Manneken Pis 1 km. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita **** Země Belgie Oblast Brusel Místo Brussel Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt BE1000.1360.1 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Brusselu

Objekt BE1000.1360.1 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Brussel nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Bruselu i v následujících objektech střediska Brussel: Evêque, Laeken Residence, Royal.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018