Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt BE1000.1200.1

Brussel: Moderní, komfortní vícegenerační dům "Agora", renovovaný v roce 2009. Živá poloha, v srdci města. Úklid (v ceně). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Veřejné kryté parkoviště 200 m, veřejné parkoviště 200 m extra. Potraviny 300 m, metro "Brouckere" 200 m. Atrakce v blízkosti: Grand Place 300 m. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem, bez výtahu. Baby-výbava na dotaz (extra).

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Belgie Oblast Brusel Místo Brussel Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt BE1000.1200.1 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Brusselu

Objekt BE1000.1200.1 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Brussel nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Bruselu i v následujících objektech střediska Brussel: Evêque, Laeken Residence, Royal.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018