Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování La Mesange

19 km od Durbuy: Stylový řadový dům "La Mesange", 2-podlažní, přistavěný, renovovaný v roce 2015, obklopen stromy. 2 domy v rezidenci. Klidná poloha, 5 m od lesa, 5 m od potoka, v zeleni. Společné: zahrada s stromy, parkovací místo (kryté) u domu. Supermarket 11 km, obchodní centrum 13 km, restaurace 1 km, pekárna 6 km, kavárna 1 km, nádraží "Trois - Ponts" 12 km. Jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Plopsa Coo 15 km, Watervallen van Coo 15 km, De Grotten van Remouchamps 21 km, Malmedy 26 km, Spa 27 km, Luxemburg 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Rybaření povoleno (nutné povolení). Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: BE4987.200.1 se nachází na stejném pozemku.
Kvalita *** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Stoumont

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.260,- Kč

V objektu La Mesange jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

300.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
"La Mesange", 2-pokojová chata na 2 podlažích. Stylové a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Dřevěné podlahy. Balkónový nábytek. Výhled na les. Parkování (kryté) u domu. Vhodné pro rodiny.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Stoumontu

La Mesange není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Stoumont nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Stoumont: La Lienne.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018