Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování La Mesange

Ubytování La Mesange Ubytování La Mesange Ubytování La Mesange Ubytování La Mesange Ubytování La Mesange Ubytování La Mesange Ubytování La Mesange Ubytování La Mesange Ubytování La Mesange
19 km od Durbuy: Stylový řadový dům "La Mesange", 2-podlažní, přistavěný, renovovaný v roce 2015, obklopen stromy. 2 domy v rezidenci. Klidná poloha, 5 m od lesa, 5 m od potoka, v zeleni. Společné: zahrada s stromy, parkovací místo (kryté) u domu. Supermarket 11 km, obchodní centrum 13 km, restaurace 1 km, pekárna 6 km, kavárna 1 km, nádraží "Trois - Ponts" 12 km. Jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Plopsa Coo 15 km, Watervallen van Coo 15 km, De Grotten van Remouchamps 21 km, Malmedy 26 km, Spa 27 km, Luxemburg 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Rybaření povoleno (nutné povolení). Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: BE4987.200.1 se nachází na stejném pozemku.

Kvalita *** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Stoumont

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.260,- Kč

V objektu La Mesange jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

300.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
"La Mesange", 2-pokojová chata na 2 podlažích. Stylové a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Dřevěné podlahy. Balkónový nábytek. Výhled na les. Parkování (kryté) u domu. Vhodné pro rodiny.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Stoumontu

La Mesange není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Stoumont nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Stoumont: La Lienne.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018