Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování La Lienne

Ubytování La Lienne Ubytování La Lienne Ubytování La Lienne Ubytování La Lienne Ubytování La Lienne Ubytování La Lienne Ubytování La Lienne Ubytování La Lienne Ubytování La Lienne Ubytování La Lienne
19 km od Durbuy: Stylový statek "La Lienne", 2-podlažní, přistavěný, renovovaný v roce 2015, obklopen stromy. 2 domy v rezidenci. 5 m od lesa, 5 m od potoka, v zeleni. Společné: zahrada s stromy. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, parkovací místo (kryté) u domu. Supermarket 11 km, obchodní centrum 13 km, restaurace 1 km, pekárna 6 km, kavárna 1 km, nádraží "Trois - Ponts" 12 km. Jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Plopsa Coo 15 km, Watervallen van Coo 15 km, De Grotten van Remouchamps 21 km, Malmedy 26 km, Spa 27 km, Luxemburg 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Rybaření povoleno (nutné povolení). Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

Kvalita ** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Stoumont

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.130,- Kč

V objektu La Lienne jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

200.1

Kapacita: 6 - 8 osob
"La Lienne", 5-pokojový řadový dům 160 m2. Stylové zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s digitální TV, stereo přehrávač a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Dřevěné podlahy. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: dětská postýlka. Pozor prosím: nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Stoumontu

La Lienne není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Stoumont nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Stoumont: La Mesange.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018