Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování La Lienne

19 km od Durbuy: Stylový statek "La Lienne", 2-podlažní, přistavěný, renovovaný v roce 2015, obklopen stromy. 2 domy v rezidenci. 5 m od lesa, 5 m od potoka, v zeleni. Společné: zahrada s stromy. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, parkovací místo (kryté) u domu. Supermarket 11 km, obchodní centrum 13 km, restaurace 1 km, pekárna 6 km, kavárna 1 km, nádraží "Trois - Ponts" 12 km. Jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Plopsa Coo 15 km, Watervallen van Coo 15 km, De Grotten van Remouchamps 21 km, Malmedy 26 km, Spa 27 km, Luxemburg 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Rybaření povoleno (nutné povolení). Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Kvalita ** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Stoumont

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.180,- Kč

V objektu La Lienne jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

200.1

Kapacita: 6 - 8 osob
"La Lienne", 5-pokojový řadový dům 160 m2. Stylové zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s digitální TV, stereo přehrávač a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Dřevěné podlahy. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: dětská postýlka. Pozor prosím: nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Stoumontu

La Lienne není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Stoumont nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Stoumont: La Mesange.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018