Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování L'Abri Vert

Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert
Útulná rekreační osada "Village de Vacances Oignies". Mimo obec, 2 km od centra Oignies, přímo u lesa. Společné: ping-pong, dětské hřiště, Dětská ZOO. V domě: recepce, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 10 km, nádraží 10 km, koupaliště 10 km. Jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Vierves-sur-Viroin 9 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Pro skupinky mladistvých je záloha dvojnásobná. Rezervace pro řemeslníky pouze předem na vyžádání.

Kvalita *** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Oignies

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.020,- Kč

V objektu L'Abri Vert jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

300.1

Kapacita: 5 - 7 osob
"L'Abri Vert", 4-pokojová chata 60 m2. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1 x 1 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť, hydromasážní sprcha. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Jedna patrová postel je vysoká postel pro 1 osobu.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Oigniesu

L'Abri Vert není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Oignies nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Oignies: De Boshut, Village De Vacances Oignies.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018