Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování L'Abri Vert

Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert Ubytování L'Abri Vert
Rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. "Village de Vacances Oignies", obklopen stromy. Mimo obec, 2 km od centra Oignies, v lese. Společné: ping-pong, volleyball, badminton, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo. Obchod 2 km, potraviny 10 km, restaurace 2.5 km, pekárna 2.5 km, kavárna 2.5 km, nádraží 10 km, koupaliště 10 km. Jízdárna 1.3 km. Atrakce v blízkosti: Le Fondry des Chiens 11 km, Stoomtram museum 13 km, Espace Arthur Masson 14 km, Neptunes grot 15 km, Fagnolle Castle 22 km, Hastiere 35 km. Turistické oblasti Oignies 100 m, Ardennen 7 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra). Skupiny mládeže jen na dotaz. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rezervace pro dělníky/pracovníky na vyžádání.
Kvalita *** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Oignies

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.800,- Kč

V objektu L'Abri Vert jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

300.1

Kapacita: 5 - 7 osob
"L'Abri Vert", 4-pokojová chata 60 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV, stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1 x 1 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť, hydromasážní sprcha. Topení. Zahradní nábytek, gril. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Jedna patrová postel je vysoká postel pro 1 osobu.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Oigniesu

L'Abri Vert není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Oignies nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Oignies: De Boshut, Village De Vacances Oignies.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018