Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování De Boshut

Ubytování De Boshut Ubytování De Boshut Ubytování De Boshut Ubytování De Boshut Ubytování De Boshut Ubytování De Boshut Ubytování De Boshut Ubytování De Boshut
Útulná rekreační osada "Village de Vacances Oignies". Mimo obec, 2 km od centra Oignies, přímo u lesa. Společné: ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, pračka, sušička (společné, extra). Obchod 2 km, potraviny 10 km, nádraží 10 km, koupaliště 10 km. Jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Vierves-sur-Viroin 9 km. Skupiny mládeže jen na dotaz.

Kvalita *** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Oignies

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.600,- Kč

V objektu De Boshut jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

200.1

Kapacita: 6 - 8 osob
"De Boshut", 4-pokojová chata. Stylové a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV a kamna na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Oigniesu

De Boshut není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Oignies nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Oignies: L'Abri Vert, Village De Vacances Oignies.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018