Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Vénus 2

Ubytování Vénus 2 Ubytování Vénus 2 Ubytování Vénus 2 Ubytování Vénus 2 Ubytování Vénus 2 Ubytování Vénus 2 Ubytování Vénus 2 Ubytování Vénus 2
Chata "Vénus 2", obklopen stromy. Mimo obec, 2 km od centra La Roche-en-Ardenne, 100 m od lesa, 500 m od řeky. Společné: dětské hřiště. V domě: infrasauna, stolní fotbal. Obchod 300 m, supermarket 3 km, restaurace 500 m, pekárna 2.3 km, kavárna 2.5 km, nádraží "Marche-en-Famenne" 23 km, koupaliště 1.3 km, krytý bazén 4.2 km. Sportovní přístav 3.5 km, tenis, tenisová hala 650 m, jízdárna 3.5 km, sportovní centrum 3.5 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m. Atrakce v blízkosti: Kasteel van La Roche 3 km, Museum van het Ardennenoffensief 3 km, Le parc Chlorophylle 14 km, Grotten van Hotton 18 km, Houtopia Houffalize 23 km, Plopsa Coo 40 km. Turistické oblasti La Roche 100 m, Crèsse du Corbeau 3 km, Ourth 7 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Skupiny mládeže jen na dotaz. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Záloha pro skupiny mladistvých je dvojnásobná. Rezervace pro dělníky je na vyžádání!
Kvalita *** Země Belgie Oblast Ardeny Místo La Roche-en-Ardenne

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu je tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.060,- Kč

V objektu Vénus 2 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

100.1

Kapacita: 6 - 8 osob
"Vénus 2", 5-pokojová chata 102 m2 na 2 podlažích. Účelné a stylové zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: (venkovní schodiště) vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, plochá obrazovka a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkónový nábytek, gril. Výhled na řeku. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž u domu. K domovním dveřím se dostanete po několika schodech.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v La Roche-en-Ardenne

Vénus 2 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku La Roche-en-Ardenne nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska La Roche-en-Ardenne: Cailloux, Pluton 1, Pluton 3, Pluton 4, Venus 1, Venus 5, Villa Livingstone.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018