Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Type 6

Ubytování Type 6 Ubytování Type 6 Ubytování Type 6 Ubytování Type 6 Ubytování Type 6 Ubytování Type 6 Ubytování Type 6 Ubytování Type 6 Ubytování Type 6 Ubytování Type 6
Rekreační obec "Les Gaux". 200 m od řeky, v zeleni. Společné: zahrada. Boccia (Pétanque), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce. Centrální parkoviště. Obchod 3 km, koupaliště 2.5 km. Atrakce v blízkosti: Dinant 14 km, Tuinen van Annevoie 23 km. Turistické oblasti Les Grottes du Pont d’Arcole, Le Sacré-Cœur. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra). Uprostřed přírodního parku Domaine Les Gaux. Recepce je ve středu a ve čtvrtek zavřená. Batolata se počítají do maximální kapacity. Maximální kapacitu není možné překračovat. Prosím pozor: rezervace pracovních skupin musí být poptány předem.
Kvalita ** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Hastière-par-Dela

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 1.090,- Kč

V objektu Type 6 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

200.1

Kapacita: 4 - 6 osob
"Type 6", 3-pokojový řadový dům 50 m2. Jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj s otevřený krb a TV. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, koupelna/WC. V horním patře: mezipatro s 4x lůžko. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

200.2

Kapacita: 4 - 6 osob
"Type 6", 3-pokojový bungalov 50 m2. Jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj s TV a kamna na dřevo s koupelna/WC. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). V horním patře: mezipatro s 4x lůžko. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do zahrady. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Hastière-par-Dele

Type 6 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Hastière-par-Dela nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Hastière-par-Dela: Type 4.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018