Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Type A

Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A Ubytování Type A
Barvaux: Malé, komfortní rekreační středisko "Les Jardins du Golf". Mimo obec, 6 km od centra Durbuy, klidná poloha, u golfového hřiště. Společné: pozemek, bazén (01.07.-01.09.). Tenis, ping-pong, parkovací místo u domu. Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, bar 3 km, kavárna 2 km, nádraží "Barvaux" 4 km, krytý bazén 4 km, termální bazén "Le Sanglier des Ardennes" 5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 150 m, minigolf 5 km, jízdárna 7 km. Atrakce v blízkosti: Domein van Hottemme 3 km, Megalietensite Wéris 4 km, Grotten van Hotton 11 km, Natuurpark Chlorophylle 23 km, Safari Park Le Monde Sauvage 29 km, Domein van de Grotten van Han 38 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Baraque de Fraiture 26 km. Turistické oblasti Barvaux - Durbuy 5 km, Bohon - Ourthe 6 km. Pozor prosím: baby-výbava (extra). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Kvalita *** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Durbuy

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu je tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 5.050,- Kč

V objektu Type A jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

500.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
"Type A", 3-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Účelné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, kabelová TV, video a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Topení. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vstup přes schody.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Durbuy

Type A není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Durbuy nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Durbuy: Apollo Etage, Au Fil De L'Eau, Belvédère, Borlonette, De Ronde, Chalet D'Aventures, La Ferme Gîte 2, Mirador, Miss Chloé, Oneux, Petite Eneille, Poppenhuis, Pre Vert, Résidence Durbuy, Type B, Verdi, Vignes, Villa Noach, Villa Saint-Amour, Vue Sur Ourthe.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018